Zadzwoń:  tel. 786 209 614     tel. 571 207 742    rejestracja@klinikamoja.pl

Telemedycyna

Telemedycyna powszechnie jest uznawana za przyszłość w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń i dolegliwości. Ale ta przyszłość wcale nie jest taka odległa, jakby mogło się wydawać – już teraz można skorzystać z wielu urządzeń pozwalających na przeprowadzenie badań w komfortowych warunkach domowych lub monitorować stan zdrowia swój lub naszych najbliższych.

Obecny poziom rozwoju pozwala na przełamywanie barier geograficznych i sprawne i bezbłędne przesyłanie wyników badań z urządzeń medycznych na platformy informatyczne, gdzie lekarz może od razu je obejrzeć, zinterpretować i natychmiast podjąć odpowiednie działania – może nas uspokoić, zalecić wzięcie leków lub wręcz wezwać do nas pogotowie.

Obecne rozwiązania telemedyczne stosowane są w takich obszarach, jak: kardiologia, radiologia, onkologia, ginekologia i położnictwo, ratownictwo medyczne, dietetyka, geriatria, opieka długoterminowa czy farmakologia.

Dotychczas rozwiązania telemedyczne stosowano w zamkniętych, wewnętrznych sieciach szpitalnych lub ratownictwie medycznym, my proponujemy usługę powszechną, dostępną dla każdego pacjenta. Klinika Moja dysponuje aparatami telemedycznymi pozwalającymi na prowadzenie:

 

Wybrane pozycje cennika:

  • Badanie bezdechu sennego 349 PLN
  • Opaska Opiekun od 1350 PLN
Anatomy of human heart, abstract design. Cut out heart shape and cardiogram.
Nasze Usługi
Klinika Moja

Specjalistyczna Klinika Rehabilitacji i Telemedycyny

ZADZWOŃ

Rejestracja:

+48 786 209 614

+48 571 207 742

lub napisz: rejestracja@klinikamoja.pl

Gdzie nas szukać

Warszawa, Ochota

Al.Jerozolimskie 181B

(Adgar Park West)

Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek 8.00-19.00

Copyright 2017 - Medicine Pro - All Rights Reserved